Tu szybko i sprawnie
znajdziesz warsztat,
który naprawi Twój samochód
Województwo:
  Powiat:
  Kategoria:
Microservice
województwo: Mazowieckie
powiat: makowski
miasto: Maków Mazowiecki
kod pocztowy: 06-200
ulica: Rzemieślnicza 8
telefon: 29 643 24 24, 505 455 122 
oferowane usługi: serwis blacharsko lakierniczy, mechanika pojazdowa, wymiana opon, pomoc drogowa, stacja kontroli pojazdów,
 
Wszystkie marki pojazdów

Nasza firma powstała z wieloletniej pasji do motoryzacji, która w pewnym momencie przekształciła się w działalność.

Funkcjonujemy na rynku od 2011 roku. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem. Cały czas się rozwijamy i stale doskonalimy nasze umiejętności, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, czego owocem jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Zakład został wyposażony w profesjonalne urządzenia i narzędzia, dzięki którym możemy sprostać wymaganiom najnowszych technologii. Zakres usług, które oferujemy, obejmuje naprawy blacharsko-lakiernicze oraz naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej, co powoduje ze jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie wszelkich napraw, regeneracji a także kosmetyki pojazdów. Podejmujemy się odbudowy pojazdów zabytkowych a także napraw samochodów powypadkowych, które niedawno zjechały z taśm montażowych.

Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę, a nasi klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie techniczne.

 
website design: Devilart