Tu szybko i sprawnie
znajdziesz warsztat,
który naprawi Twój samochód
Województwo:
  Powiat:
  Kategoria:
Astra Auto Serwis
województwo: Mazowieckie
powiat: warszawski
miasto: Warszawa
kod pocztowy: 01-163
ulica: Ostroroga 22
telefon: 22 631 17 57, 605 915 915, 605 559 559 
oferowane usługi: serwis blacharsko lakierniczy, pomoc drogowa,
 
Opel, Audi, BMW, VW, Skoda, Seat

Firma ASTRA AUTO SERWIS działa od 1997 roku. Przez wszystkie lata istnienia firmy daliśmy się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner, działający w branży motoryzacyjnej. Zbudowaliśmy profesjonalny, wyposażony w najnowsze technologie zakład blacharsko-lakierniczy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom. Świadectwem tego jest Certyfikat ISO 9001:2000. Przejrzysty system zarządzania jakością zobowiązuje nas do stałego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji wysokiej klasy pracowników serwisu samochodowego i biura obsługi klientów. Zasady nałożone przez ISO 9001:2000 dają gwarancję najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług.

Wieloletnia współpraca z firmami ubezpieczeniowymi pozwala na bezproblemowe załatwianie wszelkich formalności związanych z procesem likwidacji szkód komunikacyjnych. Znajdujemy się również w Sieci Preferowanych Zakładów Naprawczych ERGO HESTIA S.A. oraz HDI Asekuracja, LINK 4.

Solidność wykonywania usług, jak również ciągłe dążenie do perfekcji zaowocowało wieloletnią współpracą z największymi firmami leasingowymi, między innymi:

- Raiffaisen Leasing Polska S.A.

- Leasplan Fleet Management

- Futura Leasing S.A.

- Prime Car Management


- BRE Bank

- EFL Car Fleet

Ponadto obsługujemy około 50 firm różnych branż z całej Polski posiadających własną flotę samochodową.

Przy tak ogromnym zaufaniu ze strony klientów instytucjonalnych , a także klientów indywidualnych chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Szybkie terminy realizacji, samochody zastępcze , to dla nas standard, dla klienta - wygoda.

 
website design: Devilart